Na zadnji šolski dan objavljamo še odlične rezultate naših učencev s spletnih tekmovanj.
Na 15. spletnem mednarodnem tekmovanju WORLD OPEN ONLINE MUSIC COMPETITION 2024 so naše učenke violončela in flavte pod mentorstvom učiteljic Mirele Rihtar; Maše Capuder, Janje Turk in Ane Kavčič Pucihar dosegle naslednje odlične rezultate:
Anamarija Graj je prejela zlato plaketo in naziv Grande Performer, Tina Bizjak je tudi prejela zlato plaketo in naziv Concerto Performer, Leja Železnik in Janja Pondelek sta prejeli zlato plaketo ter naziv Virtuoso Performer, Erin Dacar Lipovšek in Eleonora Charney pa sta poleg zlate plakete prejeli naziv Excellent Performer.
Na Europe Open Online Competition je Mia Drobež prejela zlato plaketo in naziv Virtuoso Performer.
Na klavirju sta učenke spremljala Marko Heričko in Jasmnina Ndeljković Perme.
Vsem iskreno čestitamo in jim želimo lepe počitnice in se veselimo novih zmag v prihodnjem šolskem letu.