Na 51. tekmovanju mladih glasbenikov Republike Slovenije TEMSIG so naši učenci dosegli izvrstne rezultate. Flavtistki Janja Pondelek in Laura Vita Haler, solopevka Hana Jenčič Turk in klarinetistka Neli Mravljak so prejeli bronasto plaketo, sekstet TREP v zasedbi Matija Slapničar, David Kuhar, Pia Ilija, Denis Sejdijaj, Rok Resnik in Filip Strnad ter klarinetist Svit Resnik in harmonikarica Petra Juvan so dobili srebrno plaketo, trio trobent v zasedbi Nace Maležič, Teo Bizjak in Lovro Škrlep ter oboista Jaša Pregelj in Katarina Gregorič pa zlato plaketo.
Mentorji učencem so bili Janja Turk, Maša Cilenšek, Egon Bajt, Neža Gruden, Uroš Košir, Martin Janežič, Jakob Einfalt, Marko Tomc, Mitja Skočaj in Jana Pavli Per, korepetitorja pa Marko Heričko in Jasmina Nedeljković Perme.
Na naše učence, učitelje in korepetitorja smo ponosni in jim iskreno čestitamo👏🎉!