RAZDELITEV URNIKA ZA ŠOLSKO LETO 2019/2020

Objavil na avgust 27, 2019 v Featured | Komentiranje izključeno

RAZDELITEV URNIKA ZA ŠOLSKO LETO 2019/2020

Uvodna predstavitev za učence in starše predšolske glasbene vzgoje, glasbene pripravnice in 1. razredov bo v ponedeljek, 2. septembra 2019, ob 16.30 v Vremšakovi dvorani, Kajuhova pot 11.

Za učence od 2. razreda dalje bo razdelitev urnika v ponedeljek, 2. septembra 2019, ob 17. uri po naslednjem razporedu:

1. Bajt Egon petje učilnica št. 9, Kajuhova pot 11
2. Cilenšek Maša flavta učilnica št. 6, 2. nadstropje, Ljubljanska 1
3. Einfalt Jaka trobenta, pozavna učilnica št. 2, 2. nadstropje, Ljubljanska 1
4. Primož Gobec / Gruden Neža trobenta, rog, kljunasta flavta učilnica št. 11 (zunanja učilnica), Kajuhova pot 11
5. Heričko Marko klavir učilnica št. 3, Kajuhova pot 11
6. Janežič Martin tolkala Dom kulture Kamnik, tolkalska učilnica (stranski vhod)
7. Jerinić Martina kitara učilnica št. 11, 2. nadstropje, Ljubljanska 1
8. Kavčič Pucihar Ana flavta učilnica št. 8, 2. nadstropje, Ljubljanska 1
9. Klobčar Janez violina učilnica št. 13, 2. nadstropje, Ljubljanska 1
10. Košir Uroš tuba, evfonij učilnica št. 11, (zunanja učilnica), Kajuhova pot 11
11. Merljak Pavel klavir učilnica št. 4, Kajuhova pot 11
12. Nedeljković Perme Jasmina klavir učilnica št. 7, 2. nadstropje, Ljubljanska 1
13. Pavli Per Jana kljunasta flavta, oboa učilnica št. 9, 2. nadstropje, Ljubljanska 1
14. Plahutnik Tomaž citre učilnica št. 2, 1. nadstropje, Ljubljanska 1
15. Podmiljšak Jan klarinet, kljunasta flavta zunanja učilnica, 1. nadstropje, Ljubljanska 1
16. Rihtar Mirela violončelo učilnica št. 10, 2. nadstropje Ljubljanska 1
17. Rotar Mateja kitara učilnica št. 12, 2. nadstropje, Ljubljanska 1
18. Salihović Narcis violina učilnica št. 3, 1. nadstropje, Ljubljanska 1
19. Seliškar Darja saksofon, kljunasta flavta učilnica št. 5, 2. nadstropje, Ljubljanska 1
20. Smolnikar Robert harmonika Vremšakova dvorana, Kajuhova pot 11
21. Smrtnik Anica klavir učilnica št. 5, Kajuhova pot 11
22. Spruk Rok klarinet, saksofon, kljunasta flavta učilnica št. 4, 2. nadstropje, Ljubljanska 1
23. Studen Aleš orgle, klavir učilnica št. 2, Kajuhova pot 11
24. Tomc Marko harmonika, diatonična harmonika učilnica št. 8, Kajuhova pot 11
25. Trojnar Ana plesna pripravnica, balet TOREK, 3. september,

Dom kulture Kamnik, Mala dvorana ob 17h in 18h

26. Turk Janja flavta učilnica št. 3, 2. nadstropje, Ljubljanska 1
27. Zaletelj Jaka kitara učilnica št. 1, 1. nadstropje, Ljubljanska 1
28. Žurbi Anže tolkala Dom kulture Kamnik, tolkalska učilnica